Witam. Mam problem z autkiem. A więc najpierw padło mi ogrzewanie. tj nie świeci podświetlenie, i przyciski do klimy, nawiewu etc nie działają wszytskie. Terazw czasie jazdy auto zaczęło dziwnie syczeć. Zatrzymałem się zgasiłem, otworzyłem maske i kręciło mi wałkiem który jest na zdjeciu. Co to może być? Czy ktoś miał już taki problem? link do zdjecia. (chodzi o ten najjaśniejszy) http://imageshack.us/photo/my-images/190/erererjpg.jpg/ Aaa zapomniałem dodać jest to e36 97' rok 318i touring w benzynie.