Witam, Zamierzam kupić bmw, wreszcie, bo przymierzam się do tej marki już kilka lat:-). Narazie znalazłem coś takiego http://allegro.pl/bmw-e36-323i-individual-m-pakiet-i4304386841.html. Jak myślicie warta uwagi jest ta becia???może ktoś ją kojarzy???? Sorry za taki nr. Vin ale sprzedajacy tylko taki mi udostepnil:-). Idzie coś z niego rozkodowac???
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.