Witam zastanawiam się już dłuższy czas nad bmw 325,316,318 którą polecacie najbardziej . Która jest najmniej awaryjna ma dobry silnik oraz zawieszenie i blachę ? Oraz która jest najmniej żerna paliwowo bo z tego co wiem to one potrafią trochę spić paliwa PS: szukam silnika w Diesel lub Benzyna+LPG a silnik to nie wiem jaki polecacie jaka pojemność itp doradźcie .Z góry dziękuje
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.