Mam identyczny problem jak wy wymieniłem amorki na bilsteiny i autko skoczyło z przodu do góry na 4 palce prześwitu a tył opad są 2 palce z tyłu wymieniłem wiec tylnie sprężynki na nowe oraz nowe amorki z tyłu również nic to nie zmieniło. Mam prześwit z przodu na 4 palce a tył na jednym kole nawet 1,5 palca co powoduje ,że przy jeździe w 4 osoby na zakrętach tylne koło trze mi o nadkole. Co można z tym zrobić? Czy przedni amortyzator ma jakąś regulacje by go obniżyć? Ktoś się orientuje w tym temacie?!