Witam.Z dnia na dzien przestal dzialac mi Climatronic.Dzialal bez zarzutu i z dnia na dzien przestala dzialac klimatyzacja oraz nawiew cieplewgo powietrza jednoczesnie.Tak jakby urzadzenia odpowiedzialne za to dostarczanie powietrza o danej temperaturze ( klima , nagrzewnica ? ) przestaly reagowac na zadania wklepywane na ekranie climy w samochodzie.Chyba malo prawdopodobne zeby zepsulo sie to naraz w sensie mechanicznym ? Jakby ktos mial kiedys podobny problem albo poprostu przypuszczal co to moze byc bardzo prosze o jakas wskazowke.Pozdrawiam.