Witam, Proszę o pomoc. Na dniach jadę oglądać 320d w sedanie. 2,0 l, 2004 rok przebieg 229 tys cena 22 000. bezwypadkowy (podobno) Powiedzcie mi na co zwrócić uwagę przy zakupie tej maszyny, czy przebieg 229 tys nie jest zbyt duży ? Proszę o wypowiedzi osoby które faktycznie znają się na tym modelu. Za udzielenie mi rad będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi Panowie.