Ostatnio mechanik zarzucił mi tłumnik końcowy od jakiegoś diesla,podczas jazdy śmierdzi benzyną we wnętrzu i na zewnątrz auta. Rozpędziłem auto do ok 140km/h po przejechaniu ok 15km za autem zaczeły się wydobywać iskry,a tłumnik końcowy był czerwony jak cegła i się palił od wewnątrz,po 30min przestygł i pojechałem dalej chodz benzynke czuć cały czas. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu