Witam Serdecznie! Posiadam BMW Alpina D10 Tourning. Jakiś czas temu wymieniłem głośniki przednie, dołożyłem wzmacniacze i subwoofer. Posiadam seryjna navi, tv, zmieniarkę DVD do nawigacji i tu mam pytanie. Ponieważ mam dość słuchania muzy poprzez transmiter, czy w tym aucie istnieje możliwość podłączenie oryginalnej zmieniarki mp3, tak aby było można nią sterować z oryginalnych przycisków i widzieć tekst wyboru na lcd nawigacji? Pozdrawiam