Treść opublikowana przez piotreke363
-
Bmw e60 530d, niemcy. B155713
piotreke363 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam . Oglądałem dzis te auto. Kolo pasowe plus paski do wymiany , drobne wycieki oleju jakies nieszczelności ...Auto ma przegląd, jest z komisu od turasa. Uszkodzone lewe tylne drzwi .nie dziala pokretlo sterowania i-Drive. Jaka cena taka jakość wiem. Automat plynnie zmienia biegi. Gościu ma poszukać papierów od serwisu i mówi ze można jechac do Aso bmw na sprawdzenie stanu kilometrow https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-530d-M-Paket-Xenon-Navi-Komfortsitze-T%C3%9CV/vhc:car,cnt:de,loc:31867+pohle%2C%2C+niemcy,rng:20,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:3500_22_/pg:vipcar/226334500.html Juz poprawilem Proszę o roxkodowanie nr Vin oraz o to czy warto włożyć w to kasę jak bym chcial je dla siebie. Może jeszcze starguje ze 300e
-
BMW E60 530 WBANA71000B004013
piotreke363 odpowiedział(a) na Donkazo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI ja się sprawuje autko?
-
bmw e60 530d m pakiet WBANC71030B639558 KOREKTA
piotreke363 odpowiedział(a) na Pitbul99 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW sklepie samoobslugowym jak kupujesz chleb to możesz wziąć go do reki i sprawdzić czy jest świeży... Widzisz co kupujesz i sam wiesz czego chcesz. Kupujesz auto sam zainteresuj sie tym żeby je sprawdzić ...żadna filozofia
-
bmw e60 530d m pakiet WBANC71030B639558 KOREKTA
piotreke363 odpowiedział(a) na Pitbul99 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMnóstwo diesli w Polsce grubo ma ponad 300.000 km i jakąś się odpychają... Nawet byś się nie zorientował na oględzinach pojazdu że te auto może mieć dwa razy tyle co na liczniku .
-
Bmw e 60 530d WBANC71090B651441 Niemcy ok Hannoweru
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto stoi w komisie ... ale gdyby okazało się że jest w dobrym stanie to bym się zastanowił .
-
Bmw e 60 530d WBANC71090B651441 Niemcy ok Hannoweru
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBiedna czy nie ale obejrzę na żywo ją w tygodniu i tak nie będę miał ciekawszych zajęć :p a dla siebie po auto pojade w lipcu
-
Bmw e 60 530d WBANC71090B651441 Niemcy ok Hannoweru
piotreke363 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-530d/vhc:car,cnt:de,loc:30900+wedemark%2C%2C+niemcy,pgn:7,pgs:20,srt:date,sro:desc,ms1:3500__,ms2:1900__,prn:3000,prx:8000,pwn:87/pg:vipcar/224282180.html W niedzielę jadę własnym autem do Niemiec w okolice Hannoveru do pracy. W tym tygodniu będę miał sporo wolnego czasu i zastanawiam się czy jechać obejrzeć auto z powyższego ogłoszenia. Co o nim myślicie?
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem już wszystko :) Dziękuje za pomoc
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO takie informacje mi właśnie chodzi :) Auto ma mi służyć kilka razy do roku na trasę około 1100 km . Augustów - Hannower oraz do rekreacyjnego wożenia się po okolicy :) A wię może ktoś jak e39 radzi sobie pod pełnym obciążeniem? typu 3 osoby i bagaż na full?
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak będę naprawdę zdecydowany zamówie sprawdzenie przebiegu. A jest możliwośc sprawdzenia stanu wału i dyferencjału?
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW zupełności wystarczy, a kolorem też ich objedziesz, ale pewnie ma być czarny jak wszystkie w twojej okolicy. Właśnie nie chciał bym czarnego :) Jutro go oblukam dokładniej
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem tak szukam samochodu typowo do pobujania się po okolicy. Szukam czegoś wygodnego i od czasu do czasu chciał bym trochę go przycisnąć...i e39 jest takim autem/ Nie pokoi mnie tylko ten oliwkowy kolor... W moich okolicach są same Passeratii :) z 1,9 tdi z kim tu się ścigać... Miałem okazję się przejechać po autostradzie w de e 46 z 2,5 na pokładzie i fajnie jechało. Czy w e39 będzię aż tak słabiej?
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkcyza to nie aż taki problem a wyścigówki tez nie potrzebuje. Auto ma być dynamiczne do jazdy na codzien oraz w dłuższe trasy ponad 1000 km. Wiec pomyśle tez nad dobrą. Instalacją gazową. Czy warto poczekać i poszukać silnika 3.0? Jak ten silnik radzi sobie w e39 w porównaniu do e46 z tym samym motorem?
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHej :) włąsnie dziś jak poprawi się pogoda jadę obejrzec to auto. ewentualnie jutro, Nie śpieszy mi sie szczególnie. Tutaj jest troche oddzielny temat tego auta - viewtopic.php?f=72&t=155407&start=5175 Jak jest z dynamika tego silnika w budzie e39?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Niebieska juz jest nieaktualna. Widac dobre auto jak szybko ktos kupił. Wybieram się jutro na jazdę próbną i zobaczymy. Jak to chodzi. Gdyby byl inny kolor....Imola rot to było by super. Może ktoś. Powiedziec coś na temat dynamiki e39 z tym silnikiem? Vin został rozkodowany w odpowiednim dziale i wyposażenie sie zgadza. Z ciekawych rzeczy to auto posiada pakiet na zimne kraje czy cos takiego oraz podwozie sportowe II...
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjutro lub pojutrze jazda próbna :) Zobaczymy jak to chodzi
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak z dynamiką tego silnika w budzie e 39? Jezdziłem e 46 z tym silnikiem to fajnie to szło... jak na użytkownika golfa w tdi..
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż mi się tak wydaje ... Wszystko okaże się na jeździe próbnej . Z e 60 mógł by być problem żeby doprowadzić ją do porządku jak by się cos posypało. A powie ktoś cos na temat tego 2,5 litrowego silnika z własnych doświadczeń?
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLepiej poszukać ładnego e 39 z dobrym motorem..? Czy gdyby okazało się że te e39 z tego ogłoszenia co podałem wyżej miało prawdziwy przebieg ...Warto się nim interesować?
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHmm zastanawiam się właśnie nad tym żeby dołożyć do tej kwoty jakieś 12 tyś zł i poszukać e 60 z 3.0 d. ze zdrowym motorem . Na wyposażeniu mi nie zależy...
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHmm zastanawiam się właśnie nad tym żeby dołożyć do tej kwoty jakieś 12 tyś zł i poszukać e 60 z 3.0 d. ze zdrowym motorem . Na wyposażeniu mi nie zależy...
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tym tygodniu , może nawet jutro umawiam się na jazdę próbną . Samochód oglądałem z zewnątrz kilka dni temu bo stał przy ulicy..Wydawał sie byc w fajnym stanie. Co myślicie na temat ceny tego auta? Chce poznać Wasze opinie. Kolor mógł by być nieco inny ..
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
piotreke363 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam . W mojej okolicy pojawiło się takie auto.. - http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-oryginalny-przebieg-oryginalny-mpakiet-zamiana-ID6yhr1w.html. Czekam na Wasze opinie i komentarze czy warto się nim zainteresować :)
-
BMW e60 X-DRIVE :WBANY71010C053033 M-PAKIET Augustów
piotreke363 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jak wybierasz się po te auto? Na żywo ładnie się prezentuje . Widziałem je jakiś czas temu
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Witam wszystkich :). Interesuje się takimi e39 gdyż są w mojej okolicy.. - http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-ID6yjhJr.html - http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-oryginalny-przebieg-oryginalny-mpakiet-zamiana-ID6yhr1w.html Gdyby ktoś zechciał by powiedzieć własne zdanie na temat tych aut będę wdzięczny. Numery Vin załatwie w razie potrzeby.