Dzięki za odpowiedź. Tylko pytanko, gdzie znaleźć BMW Hifi SYSTEM DIETZ 17033 INTERFACE ISO? A jeśli znajdę to rozwiąże to problemy? Jak pierwszy raz podłączyłem to radio to nie grało w ogóle, okazało się ze bezpiecznik się przepalił w skrzynce pod maską, po wymianie radio działa ale tak jak napisałem, kiepsko. Myślałem nad zakupem nowych głośników ale tez nie wiem czy to coś da. Nie mam wzmacniacza w bagażniku. Nowe radio JVC ma moc 4x50W a głośniki oryginalne 60W każdy. Jeśli kupie słabsze głośniki to coś się zmieni? Stare radio dobrze grało, nawet bardzo dobrze.