Witam. Mam pytanie , jak odblokowac tv podczas jazdy w BMW 7 E - 38 z navi mk1. Wiem ze moze juz było takie pytanie ale szukałam na forum i nie znalazłam . Prosze o szybką odpowiedz.
Mialam ten sam problem. Teraz mam odblokowany telefon. Wlóż karte simplus ( inne u mnie nie działały ), wpisz pin a potem wpisz *101*11*99# , nastepnie wyłącz i włącz telefon. Powinno zadziałac ja tak zrobilam i działa , ale tylko na karcie simplus.
7 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.