Witam kolegów z forum włączając się do tematu awarii wentylatora klimy zapytam czy ma ktoś możliwość zrobienia zdjęć kostce od strony wentylatora jak i instalacji ponieważ mam wyrwane wtyczki i nie wiem jaki przewód do jakiego podłączyć.Ewentualnie może być podane jaki kolor z jakim połączyć aby to hulało.Może ktoś ma albo zrobi fotki od strony jak przychodzą kable do wtyków aby było widać który z którym połączyć. :roll: