viewtopic.php?f=72&t=117890 Witam. Autko taty i boryka się z problemem padającego czujnika położenia wału korbowego. Pada tak ok 2 razy do roku i oczywiście towarzyszy temu problem z opalanie , nierówno pracą na biegu jałowym itp. Auto posiada instalacje LPG ale nie mam pojęcia jakiej firmy. Jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje? Z góry dzięki za pomoc.
Dokładnie tak i żaden mechanik nie wie o co biega.Wymienione zostały też oba czujniki położenia wałka rozrządu.Gdzieś wyczytałem że może być to nieszczelny korek od chłodnicy ale nie wiem.Czekam na pomoc.
Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z e39 523i z 1998r. otóż po wymianie uszczelki pod głowicą i chłodnicy co jakiś czas po przejechaniu kilku km zaczyna sie dusić, przerywać.Gdy wcisne lekko pedał gazu pomału przyspiesza a jak wduszę do oporu auto zwalnia. Wystarczy zjechać wyłączyć silnik odpalić ponownie i wszystko jest ok aż do kolejnego incydentu. Czy kyoś może wie co jest przyczyną? Z góry dziękuje za pomoc.
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.