Witam. Mam problem ze wspomnianym błędem. Auto przy nikich temp. odpala ale po chwili ma nierówna pracę silnika na jakieś 3-4s. Oczywscie auto jest wychlodzone np po nocy. Na komputerze wykakuje tylko ten jeden błąd. Wypisze co zrobiłem w tym kierunku. Wymiana 4 świec na ngk Wymiana przekaźnika świec Sprawdzenie akumulatora na zasiarczenie -ok Odkrecenie przewodu plusowego i wyczyszczenie w miejscach: akumulator, wszystkie łącza przy akumulatorze, a także przy rozruszniku. Jesli ma ktos jakiś pomysł, proszę pisać. Bmw 320d e91 163km Sorry za błędy piszę z tel.