Witam wszystkich, mój problem dotyczy najprawdopodobniej pływaka w zbiorniku paliwa jednak nie mam pewności, a sytuacja przedstawia się następująco: bunia stała dobę na lekko pochyłej nawierzchni, po odpaleniu i przejechaniu ok 30 km wskazówka poziomu paliwa zaczęła wariować - poziom paliwa najpierw malał, a następnie wskazówka przesuwała się w kierunku prawym, tak jakby paliwa nie ubywało, a przybywało. Dodam, że wskaźnik "range" również się zwiększał. Po przejechaniu ok 80 km poziom paliwa był większy niż przed startem. Z góry dzięki za pomoc