Ja ostatnio robiłem wyciszenie samochodu w serwisie na Liwskiej 2 w Wa-Wie http://sztukawyciszania.pl/Chłopaki się postarali i jedyny hałas jaki mam to przy otwartym oknie :8) Pracują szybko i dobrze a to najważniejsze. Obsługa rozumna i nawet można z nimi spokojnie pogadać, mówili, że właśnie najbardziej opłacalne są wyciszenia w Niemieckich Autach które nie posiadają mięsistych uszczelek. Ponoć robią też usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Bardzo polecam !