Witam mam taki problem wymieniałem wczoraj rozrusznik w e36 compact 1.6 bezyna po założeniu kolektora odpaliłem silnik wszystko działało by ok gdyby nie to ze miedzy silnikiem a ściana grodziawą znajduje sie jakieś ustrojstwo typu trójnik ale mi tam wchodzą tylko dwa węże a nie było trzeciego i teraz leci mi z tamtąd woda, nadmienie tylko ze żadne większe części mi nie pozostały a tym bardziej węże . posiada toś może schemat układu chłodzenie do tej bmw nadmienie tylko ze to jest bmw przed 95' lub czy moge tą rure zaślepić? licze na szybko odpowiedz pozdrawiam