Witam. Po wielkich poszukiwaniach odmy w UK - dzisiaj założyłem nową. Wszystko działa tak jak powinno. Autko jak nowe z salonu, buczy i brzmi jak konik polny wiosną!!!!! Dzięki serdeczne za pomoc i wyrozumiałość. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia z nowym ekscytującym problemem (ps. mam nadzieje ze nie szybko). To ciekawe ze w oficjalnym serwisie BMW chcieli sciągać głowice bo podobno miałem uszkodzone zawory ssące!!!!! Nie ma to jak SERWIS :) No ale doświadczenie kolegów z Forum górą.