Próbowałem wczoraj elektrycznie opuścić szybę, coś zachrupało i mechanizm nie działa. Szyba lata na pół luźno. Kilka pytań z tego powodu: 1) Czy to może być wynikiem próby włamania? 2) Gdzie najlepiej z tym pojechać? Można samemu spróbować? Jak się dostać do tego mechanizmu? Jakiś mechanik w okolicach Krakowa, który ogarnie? Dzwoniłem do 2ch z mojej okolicy i odpowiedź: NIE. Z góry dzięki za pomoc.