witam mam podobny problem z moja "jedynka" tzn.dzwiek ktory wydobywa sie z tego golfa na filmie jest identyczny jak w mojej e87. bylem u mechanika i powiedzial mi ze nic powaznego sie nie dzieje. auto nie kopci i nie czuje spadku mocy. czy moze to byc spowodowane jakas mala dziurka w przewodzie od turbosprezarki,bo znajowy mial taki sam problem z chryslerem voyagerem i okazalo sie ze po wymianie przewodu ktory mial dziurke problem zniknal. prosze o rady... pozdrawiam