no ok. A przeplywomierz tez moze byc rozwalony bo widac slady po nim i jest klejony mozna go jakos sprawdzic? Auto z czasem reaguje na gaz. Poprzedni wlasciciel podobno wymienil pompe paliwa na nowa. Czy moze to byc przez filtr paliwa bo nie byl dawno wymieniany?
Witam nie dawno nabyłem bmw 520i w gazie ze starym silnikiem m20b20. Auto normalnie chodzi na gazie a po przełączeniu na benzynę ale tylko na zimnym silniku potem już chodzi normalnie to nie ma wolnych obrotów z nogą na gazie chodzi normalnie. Wiecie czemu tak się dzieje? wydaje mi się ze to przez przepływomierz. Jeżeli tak to można to jakoś sprawdzić?
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.