ciekawostka , dziś na odcinku szczecin - Chociwel po starej niedokończonej przez wujka Adolfa betonówce [droga 142 ] , która miała być autostradą na odcinku 40kilometrów udało mi się osiągnąć średnie spalanie 6.1/6 l/100 !!! , jadąc 80 /h i puszczając często nogę z gazu ... no chyba że komp robi sobie jaja [ chociaż zauważyłem ; że chyba nie , gdyż liczba kilometrów liczona do przejechania tylko rosła... :) ] :8)