Witam serdecznie.Mam problem z moim e36 (325i 198 koni ) otorz gdz sie nagrzeje nie pali trzeba chwile odczekac az temperatura spadnie na silniku i dopiero wtedy pali dopowiem ze nie zawsze sie tak dzieje.Wszystko zaczelo sie kiedy zalozylem filtr stozkowy (juz go sciagnelem i zalozylem normalny,niestety nie pomoglo i dalej jest to samo) Moze ktos tutaj z obecnych mial taki problem i sobie z tym poradil.Pozdrawiam _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie. mattiss