siemanko co sadzicie na temat tej bmki,ogolnie zamiezam kupic ten samochodzik . a poniewaz jestem z poznania to moze ktos był ogladac i powie co i jak,lub oceni po fotach http://moto.allegro.pl/bmw-318ci-coupe-143km-lift-2004rok-xenonskora-320-i2275967429.html
mam pytanko .ogolnie szukam e46 2.0 143KM, ale wpadła mi w oko e46 143KM ale 1.8 i sie zastanawiam czy sa jakies minusy tej pojemnosci czy jest to nieistotne .
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.