Witam ! Jestem nowym użytkownikiem forum tak samo jak i nowym wlascicielem slicznej bmw e46 320d, na wstepie chcialem napisać ze nie znam sie na samochodach wiec sa mi obce ich tajniki. Kumpel ostatnio chcial schować rolete w bagazniku i wlasnie...roleta nie chce sie zwinąć :/. Pytanie co mogloby byc przyczyna oraz jakby mozna bylo to naprawic ewentualnie da sie rozkrecić jakos?? bo widze same nity moze jakies zatrzaski sa ?? Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam :) http://i56.tinypic.com/w00qqe.jpg