Witam, chciałem wymienić pasek wielorowkowy (od klimy) na nowy, bo stary był popękany, jednak po założeniu go, nie wiem jak go naciągnąć. Może mi ktoś to w prostych słowach wytłumaczyć? z góry dziękuję i pozdrawiam (bmw e36 1.8 m43 '97) _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.