Witam z mojego e39 530d dochodzą dziwne stuki podczas pracy silnika, pali normalnie, nie dymi, byłem zdiagnozować temat w dwóch miejscach i otrzymałem dwie różne opinie 1, nadpalony tłok i luz na cylindrze, ale bez rozebrania nie da rady na 100% zdiagnozować 2, przypchane kanały dolotowe (nie wiem ) czy ktoś może miał już takie dolegliwości w swoim autku ?? będę wdzięczny za podpowiedź