Treść opublikowana przez szymek3095
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam! Proszę o rozkodowanie numeru vin : WBADD510X0BP21767 z GÓRY DZIĘKUJE
-
Do usuniecia
Ja też bym wybrał E46 po prostu jest ładniejsza...
-
BMW 530 ALPINA!!! D10 BITURBO! Nowa Wieś Mała 36a
szymek3095 odpowiedział(a) na StalloneTheBest temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak mówisz kolego gościu chyba czyta to forum :mrgreen: . To tylko pozostaje mu oddać ten samochód do jakiegoś komisu, ale też wątpie czy mu taki bubel przyjmą. KOLEGO Z BMW ALPINE PO LIFTINGU NR VIN :mrgreen: UJAWNIJ SIĘ. :cry2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Dziękuje za rozkodowanie. Pozdrawiam
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam! Proszę o rozkodowanie nr vin WBADD31050BU26127 z góry dziękuje.
-
BMW 530 ALPINA!!! D10 BITURBO! Nowa Wieś Mała 36a
szymek3095 odpowiedział(a) na StalloneTheBest temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGościu nie odpisuje. Sorry za tem post na górze już go przeniosłem tam gdzie trzeba.
-
Prośba o opinie
Witam kolegów! Oglądając forum coraz bardziej mam mieszane uczucia co do właścicieli sprzedających te oto piękne samochody. Jak nie przeszczepy to felerne książki serwisowe. W przyszłym roku chciałbym zmienić samochód i teraz nie wiem czy zostać przy BMW czy szukać w innych markach? Teraz jeżdżę Seatem Leonem w TDI. Myślałem nad BMW E46 320d 2003-2004. Może mielibyście inne propozycje tak w granicach 30tyś.. Jestem otwarty na różne marki, ale nie ukrywam, że z TDI jestem bardzo zadowolony. Sorry, że w tym temacie ale widzę, że jest bardzo popularny więc myślę, że będzie dużo odpowiedzi. Pozdrawiam! Tytuł, dział. mod.
-
BMW 530 ALPINA!!! D10 BITURBO! Nowa Wieś Mała 36a
szymek3095 odpowiedział(a) na StalloneTheBest temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOglądając forum coraz bardziej mam mieszane uczucia co do właścicieli sprzedających te oto piękne samochody. Jak nie przeszczepy to felerne książki serwisowe. W przyszłym roku chciałbym zmienić samochód i teraz nie wiem czy zostać przy BMW czy szukać w innych markach? Teraz jeżdżę Seatem Leonem w TDI. Myślałem nad BMW E46 320d 2003-2004. Może mielibyście inne propozycje tak w granicach 30tyś.. Jestem otwarty na różne marki, ale nie ukrywam, że z TDI jestem bardzo zadowolony. Sorry, że w tym temacie ale widzę, że jest bardzo popularny więc myślę, że będzie dużo odpowiedzi. Pozdrawiam! [MOD EDIT] Kolego - nie w tym tamacie poruszamy takie sprawy - totalny OT
-
BMW 530 ALPINA!!! D10 BITURBO! Nowa Wieś Mała 36a
szymek3095 odpowiedział(a) na StalloneTheBest temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoleś nie odbiera... :mad2: . Napisałem do niego e-maila na Allegro zobaczymy co odpisze i czy w ogóle odpisze... :duh: Jak coś będe wiedział to od razu podzielę się wiadomościami. :wink:
-
BMW 530 ALPINA!!! D10 BITURBO! Nowa Wieś Mała 36a
szymek3095 odpowiedział(a) na StalloneTheBest temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego a czy możesz dokładnie napisać w którym miejscu ona stoi? Jestem z Brzegu i z ciekawości chciałbym ją przy okazji zobaczyć. A czy ja dobrze zrozumiałem: ktoś kupił te BMW w tej wsi i teraz jest w Brzegu?
-
ODCZYTYWANIE ROKU Z SZYB
Witam! Koledzy ma takie pytanko: czy można odczytać rok produkcji z szyb w BMW e46 :?: ? Miałem okazje oglądać ostatnio takie BMW i byłem ciekawy czy wszystkie szyby są z tego samego roku i czy zgadza się z rokiem produkcji samochodu. Pozdrawiam! [MOD EDIT] NIe ten dział - przenoszę do E46