witam serdecznie szanownych kolegow ,mam problem na ktury nie znalazlem odpowiedzi na tym forum,mianowicie chodzi mi o to ze w mojej becie 316i e46 2001 po przejechaniu ok 20-30 kilosow spada moc na obojetnie ktorym biegu gaz do dechy auto ledwo jedzie szerpie itak okolo 3-5 minut potem zaswieca sie kontrolka trakcji i wszystko wraca do normy autko smiga az milo po 20-30stu kilosach historia sie powtaza czy ktos sie kiedys spotkal z takim problemem.Bede wdzieczny za jakie kolwiek porady z gory dzieki i pozdrawiam. ktury :arrow: ktory powtaza :arrow: powtarza