witam mam takie male pytanie gdzie znajduje sie silniczek krokowy bo szukam patrze i nigdzie nie widze moze ktos podpowie w ktorym miejscu go znajde z gory dzieki za podpowiedzi:)
ok dzieki za szybka odpowiedz a jesli juz tutaj jestem co moze ktos podpowie na co zwracac szczegolna uwage przy ogladaniu autka ? poniewaz nie chcialbym sie zrazic do marki poniewaz od dawna mam zamiar kupic BMW a teraz sa srodki i mozliwosci:)
witam jest to moja pierwsza wizyta na forum jesli nieodpowiednie miejsce wybralem na pytanie to z gory przepraszam:) mam zamiar kupic BMW E34 525i 24v.+ LPG ( sekwencyjna firmy STEFANELLI) i na komputer pokazuje taka komende 'waschwasserstand' i mam takie pytanie czy dobrze mi sie wydaje ze oznacza to brak plynu w spriskiwaczach szyb? czy moze cos z chlodnica? jesli ktos moze to prosze o jakas odpowiedziec i moze ktos bedzie mial ochote napisac cos na temat tej sekwencji:) pozdrawiam
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.