wiec powinien byc mocniejszy. oczywiscie ze da sie ten chalas przetrzymac ale nie jest do zniesienia. strasznie drazni. tez myslalem ze to morze jakas dziura w tlumiku. ale ostatnio ktos mi powiedzial ze to cos z rozrzadem. zanim zaczne wymieniac ciekaw jestem jak w innych is-ach . piszcie prosze.pozdro 4 all
to znaczy ze tak juz jest i nic nieda sie z tym zrobic. te silniki tak maja czy co. strasznie jest to denerwujace bo lubie jezdzic z prendkoscia 130 140. jest to idealna prendkasc na trase. a jeszcze jedno. bo tez mnie zastanawia bo przy pierwszym i drugim biegu tez szybko sie robi glosno. i zanim sie obejze to przy predkosc 50 na h mam juz 3 bieg. wiem ze mozna i na 2 miec 100 ale nie w tym zecz. pozdro
witam. niedawno zakupilem e 36 1,8 is z 95 roku w cupeku. samochodzik jest miodzio. niepokoi mnie tylko jeden szczegol. przy obrotach ok 3500 do 4500 jest strasznie gosny. mniej wiecej jest to przy predkosci 125 do 140 km/h pozniej znowu robi sie cicho. dlaczego. wymienilem olej i wszystkie filtry. pozdrawiam
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.