Witam Szanownych Forumowiczów, Mam pewien problem ze swoim autkiem. Mianowicie silnik nie utrzymuje mi stałej temperatury. Jak jade na przykład w trasie (odcinek około 100 km) to nie nagrzewa mi się. Chyba że jadę ostrzej :) Najczęściej oscyluje mi w granicach 60 stopni albo spada mi temperatura. Myślę, że to jest wina termostatów ale chciałbym się Was zapytać czy aby na pewno. Dodam iż mam BMW 5 E39 525 tds. Bardzo prosze o pomoc.