witam. bylem zmuszony do wymiany silnika w e46.328 silnik(bez osprzetu) który kupiłem okazał sie niestety 2.5l. został jednak włożony i??? chodzi ale nie tak.. jak by sie dławił.. zimny ciezko pali i nie ma sily jechac:/ jak sie rozgrzeje jest w miare ok.. pytanie moje: czym to spowodowane jest i Czy macie kontakt do mechanika co by poradzil sobie z tym?? okolice Żyrardowa. bardzo mi zalezy bo juz mam dosc mechaników od "wszystkiego". prosze o info.z góry dziekuje.