Witam jest posiadaczem E46 z orginalnym radiem Bmw bussines na kasete zakupilem radio tez BMW bussines tylko ze na CD po podpieciu kostki wyskakuje DISABLED ' prosze o szczegolowe informacje jak zrobic by radio zadzialalo slyszalem cos o 7pin ... ale nie wiem o co chodzi prosze o pomoc i wyjasnienie jak to zrobic by zadzialalo
Witam jest posiadaczem E46 z orginalnym radiem Bmw bussines na kasete zakupilem radio tez BMW bussines tylko ze na CD po podpieciu kostki wyskakuje DISABLED ' prosze o szczegolowe informacje jak zrobic by radio zadzialalo slyszalem cos o 7pin ... ale nie wiem o co chodzi prosze o pomoc i wyjasnienie jak to zrobic by zadzialalo
Witam jest posiadaczem E46 z orginalnym radiem Bmw bussines na kasete zakupilem radio tez BMW bussines tylko ze na CD po podpieciu kostki wyskakuje DISABLED ' prosze o szczegolowe informacje jak zrobic by radio zadzialalo slyszalem cos o 7pin ... ale nie wiem o co chodzi prosze o pomoc i wyjasnienie jak to zrobic by zadzialalo
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.