Witam Szwagier kupił ostatnio BMW E36 z 1992 roku. Oryginalnie siedział tam silnik 1,6i , ale była robiona przekładka na 1,8i widać że było coś grzebana przy przepływomierzu. Jakie powinien miec numery oryginalny przepływomierz od E36 1,8i. Widziałem ze na ALLEGRO przepływki do 1,6 i 1,8 są praktycznie identyczne i sprzedawcy często podają że pzrepływka pasuje do obu miodeli.
13 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.