Witam wszystkich. Jestem nowy na forum i bardzo prosze o pomoc., mianowicie mam problem z zakodowaniem nowej(uzywanej) pompy ukladu dsc. Auto jest to BMW E87 116i. Samochod byl uszkodzony, pekla obudowa pompy. Po wymianie na nowa (DIS 57) pokazuje blad numeru vin, czujnika skretu i przycisku dsc. Posiadam interfejs inpa i nsc expert 3.1 z jednym malym ale-na liscie brakuje E87. BARDZO WAS PROSZE O INSTRUKCJE WKODOWANIA TEJ POMPY. Jeszcze raz z gory dziekuje i pozdrawiam.