Skocz do zawartości

derreg

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. derreg odpowiedział(a) na derreg temat w E38
    Bo ja wymieniałem wcześniej gdzie byly takie same objawy jak teraz, a ze robię krótkie odcinki i mam masełko pod korkiem to pomyślałem ze się znów zasyfiła.
  2. derreg opublikował(a) temat w E38
    Witam. Panowie jak w temacie auto robi lekko dymówkę po odpaleniu ciut większą gdy auto odpalone po nocy,przez niecałe 5 sekund pózniej ok. Wygląda to tak jakby zapchana była odma lub przymarzła (wymieniona około 1 miesiąca temu) było ok. Zaczeło się tak dziac gdy auto postało parę dni nie palone na mrozie około -20 C i wygląda sytuacja podobnie jak przed wymianą do tego ubytek oleju. Przez ostatni czas od wymiany robiłem bardzo krótkie przebiegi około 7 km gdy były takie mrozy auto parkowane w blaszaku więc się nie ogrzało, przypuszczam że uto nie było dogrzane i stąd masełko pod korkiem. Olej ubywa jak przed wymianą odmy po wymianie robiłem kilometry i było ok. Płyn chłodniczy w normie nie ubywa i jest czyściutki Masło pod korkiem wlewu oleju Moje pytanie czy ta odma mogła się zasyfic? Czy można by ją przepłukac wodą i wyczyścic przewody?, bo nie uśmiecha mi sie kupywac nastepnego kompletu za około 300 zł po miesiącu. Panowie co myślicie na ten temat auto przy nagłym wyprzedzaniu obroty po 5 tys nie zostawia za sobą żadnych obłoków dymów proszę o poradę, z góry dzięki.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.