Dziękuje, ale czy to napewno już wszystko.. bo moje bmw posiada jeszczę np. czunik deszczu i jest całe w M-Pakiecie, lusterka zewnętrzne są składane i jeszcze parę innych pierduł. M-Pakiet.. no mógł być dołożony(ale sciągałem zderzaki i są oryginalne bmw z 99roku), ale el. składanie lusterek od środka i czyjnik deszcze raczej nie są dołożone - no bo jak?? Pozdrawiam. Jeżeli można prosił bym o odpowiedz. Chodzi o numer VIN - WBADN21070GR71417