witam wszystkich. wkoncu jestem posiadaczem tej marki egzemplarz napewno nie wymarzony jezeli chodzi o stan ale bedzie lalka. na poczatku chodzi o dziwny swist przy wzrastajacych obrotach . napewno nie od paska klinowego. co to moze byc? _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie. mattiss
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.