Witam to jest mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość Od niedawna mam 518i wszystko pięknie tylko ze przy zmianie biegu na 5 mam zgrzyt nie jest on jakiś bardzo silny i głośny ale jednak występuje co zauważyłem gdy jest zimny silnik 1 i 2 dość ciężko wchodzą ale tylko na zimnym silniku i nie jest to uciążliwe lecz odczuwalne natomiast 5 na zimnym silniku wchodzi normalnie a na ciepłym trzeba praktycznie po 3 wbijać żeby nie zgrzytało Wymieniłem w skrzyni olej na najlepszy jaki mogłem dostać i nic nie pomogło Jeżeli ktoś zna przyczynę proszę o pomoc