Witam W pażdzierniku 2013r padł mi sterownik pompy wtryskowej powiedziano mi że trzeba regenerować pompę ponieważ sterownik siada gdyż pompa się zacina. Pompa zregenerowana auto lata do 2 stycznia podczas jazdy staną. okazało się że to sterownik, zrobione auto lata do 24 stycznia i znowu to samo. Auto robione w DIESEL SERWIS. I co teraz bo mam serdecznie dosyć. kasa wydana a auto nie lata