Witam wszystkich forumowiczów ! mam następującą sytuację w mojej bawarce, otóż jak oglądam filmiki na YouTube, z przyspieszeniem do setki, w trybie Sportowym, wówczas każde BMW ciągnie na czerwone pole prawie. Moje e46 po przełączeniu na Tryb S ciągnie do około 3000 obr/min.... i wskakuje na następny bieg . Czemu ?? Nie często jężdżę w ten sposób bo sporo się nasłuchałem o awariach tych skrzyń - nie chce po prostu jej zajechać i ponosić nie potrzebne koszta. prosiłbym o odp. pozdrawiam