Witam, mam problem z moim BMW 318D 2004r, w momencie kiedy jade po prostej drodze to wszystko jest ok problem robi sie w momencie kiedy nawierzchnia jest lekko pochylona lub wjade w dziure mała czy durza to w tedy słysze skrzypienie niewiem za bardzo co to jest?? Prosze o pomoc. Acha wczorj jak byłem na myjni i myłem komleksowo swoj samochodzik to na tej feldze co dochodza te dzwiki widac lekki zacieki smaru ktore niecha schodzi przy pierwszym myciu, wczoraj jak wycjechałem rowniez z myjni to skrzypienie było bardziej słyszalne. Prosze o pomoc i dorade. Pozdrawiam.