Witam.Koledzy,czy któryś z Was mógł by mi pomóc i odpisać czy ja mogę w moim E36 320 1991r.(s)założyć elektroniczny sterownik centr.zamka pod istniejący centralny ale który jest na kluczyk?Przy okazji,czy w tym modelu z tego roku był zamek elektryczny czy może pneumatyczny?Dzięki z odp.Pozdrawiam-nowy od dziś! _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie. mattiss