Witam serdecznie drogich uzytkownikow forum jestem swiezo upieczonym posiadaczem powyzszego modelu dodam auto rok prod 2003 jak je zakupilem wszystko bylo ok ale podczas ostatniego tankowania powstal problem , zbiornik jest pelniutki 70L a wskaznik pokazuje polowe tak samo jest z zasiegiem itp dodam ze wskazanie spada w miare przejechanych kilometrow , czy ktos mial podobny problem co to moze byc , z gory dziekuje za pomoc . Pozdrawiam uzytkownikow fora. Michal