Witam wszytskich! Jak juz pisałem w temacie potrzebuje warsztatu w, którym mógłbym rozebrać auto do tzw. wydmuszki sama buda przed pełną odbudową blacharską, i ew. miejsca na składowanie gratów zanim auto wróci z blacharki. Auto jedzie na południe polski na blacharkę, potem klatka, elektryka i dopiero składanie spowrotem gratów. Jeśli , ktos zna takie miejsce gdzie za rozsądne pieniądze można przeprowadzić w/w akcję proszę o kontakt pod
[email protected]