Witam wszystkich;) Mam problem z samochodem mianowicie nie mogę odpalić. Rozrusznik w ogóle nie kręci. Po nocy przestał działać stukanie nie odblokowało go, wcześniej nie dawał znaków, że coś jest nie tak. Sprawdziłem przez inpe i wyskoczył mi błąd EWS tylko nie wiem co to za błąd i czy to on powoduje to, że rozrusznik nie kręci, czy faktycznie padł. Dodam, że akumulator jest OK! http://img593.imageshack.us/img593/7801/errorsg.png Proszę o pomoc.