Skocz do zawartości

FROST2009

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hej Pany !!! :) Mam co prawda inne auto ale też duży silnik v6 3.0 . :) w automacie Ostatnio też mnie męczy ta cholerna uszczelka bo bo kilka razy temp. poszła w górę w lato na 100-120 st. przez zepsute cholerne visco . Teraz mam nowe wisco i tem jest 80-90. ale jest zimno wiec wszystko wyjdzie w lato. Na razie objaw jest taki że auto gaśnie mi na wolnych obrotach ale nie zawsze i rzuca obrotami ale tylko jak jest nawłączane dużo odbiorników elektrycznych. Gdy powyłączam reflektory itp, to wraca na obroty i pracuje w miare równo Po2 . Jak silnik się rozgrzeje już trochę i obroty schodzą z ssania to popierduje w wydech . Po3. Wywala mi płyn i węże są trochę twarde . Jednak ruszałem te węże i nie wiem czy to moja wina bo wcześniej było OK. Po4. Nie kopci i po odkręceniu korka nie wydobywały się bąbelki ani nie widac tłustej mazi. Czy na analizatorze spalin wyjdzie uszkodzona uszczelka ? lub raczej początek sypiącej się uszczelki ? Czy małe przegrzanie płynu ale jeszcze nie na maksa oznacza zawsze uszkodzenie uszcz.?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.