jakos wczesniej tez trafilem troche aut na aukcji w dobrej cenie i jakos nikt wiecej nie dal, auta o niebo lepsze jak te w PL idac Twoim tokiem myslenia, to bym w zyciu auta nie kupil zadnego w Niemczech
jest jeszcze cos takiego jak aukcja na mobile/autoscout24 rzeczywiscie jak zaczniemy szukac coupe 97r. to ceny beda oscylowac wokol 2-4k E w zaleznosci od stanu i wypasu ale, zeby sie dalej nie klocic to moge powiedziec, ze zeby trafic dobre auto w niskiej cenie to sie zdarza raz na pół roku
mozesz sobie zachowac ten glupi komentarz dla siebie nie dla kazdego Niemca 14 letnie bmw jest warte 3-3,5k E poza tym ja kupilem ja z innego zrodla niz mobile/autoscout, gdzie ceny sa czesto kosmiczne niestety sprzedalem ja, bo narazie nie mam kasy na drugie auto, a auto poszlo niestety w kiepskie rece, szkoda, bo z auta igly zrobi sie trup po roku pewnie :(
2.0 i 2.5 nie kupisz do 15k, te slabsze kupisz bylo teraz w Niemczech ladne e46 1.6 z 2000r. za ok. 3k E, niestety sie spoznilem, ktos byl szybszy e39 do 15k kupisz spokojnie, ale 2.0 tylko tutaj dla niektorych na tym forum, auto poprostu wogole nie tanieja
a co ona ze zlota, ze taka cena? ja kupilem na poczatku marca coupe z 97r. 1.8is w super stanie, niebita, czarna za 1350e dac za 2.0 ok. 2k E to jeszcze zrozumiem, ale nie wiecej :)
10 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.