Cześć :) Pytanie głupie, ale w instrukcji obsługi nie mogłam znaleźć, a nie chcę nic zniszczyć :) Jak wymienić żarówkę oświetlenia wnętrza - tylni słupek. Nie świeci po jednej stronie, chodzi o to światełko co się zapala przy otwieraniu drzwi. Trzeba po prostu podważyć całą lampkę czy jest jakiś specjalny patent? :) Przy okazji (nie mam tego problemu, ale tak na przyszłość) - jak zmienić żarówkę na dole drzwi z przodu? Jakie tam są żarówki (w słupku i na dole)? Jakie oznaczenie? Dziękuję :) Iwonka